Lechia Gdansk spadła z Ekstraklasy po serii porażek. Klub stracił sześć z ostatnich siedmiu meczów, w tym 2:3 w ostatniej kolejce ze zdegradowaną Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Lechia Gdansk miała problemy z defensywą, ale działacze klubu nie ściągnęli zimą żadnego obrońcy. Właściciel Lechii Paolo Urfer spotkał się z piłkarzami i powiedział im, żeby się nie martwili, bo oni te punkty odzyskają. Jednak Lechia Gdansk nie była w stanie odzyskać punktów i spadła z Ekstraklasy. And Lechia Gdansk musi teraz myśleć o powrocie do Ekstraklasy. But to będzie trudne, bo klub musi się zmienić i poprawić swoją grę. So Lechia Gdansk musi teraz pracować nad sobą, żeby powrócić do Ekstraklasy. Lechia Gdansk straciła dwa punkty do miejsca pucharowego i choć nie miała jeszcze zapewnionego utrzymania, to wydawało się, że bez większych problemów zdobędzie do końca sezonu te kilka punktów, które zapewnią jej byt w lidze. Lechia Gdansk miała wiele szans, ale nie była w stanie ich wykorzystać. Klub musi teraz rozważyć swoje błędy i poprawić swoją grę, żeby powrócić do Ekstraklasy.
Klub
Lechia Gdansk Spada z Ekstraklasy po Porażkach
Lechia Gdansk spadła z Ekstraklasy po serii porażek. Klub stracił sześć z ostatnich siedmiu meczów i zajął 12. miejsce w lidze. Czy Lechia Gdansk będzie w stanie powrócić do Ekstraklasy?
Lechia Gdansk Hub